1.ZMYWAK"JĘDRU¦ OSTRY-zmywak do naczyń i garnków z r±czk± do której wlewa się płyn do mycia.Zmywak z włóknin± przeznaczony jest do mycia bardziej zabrudzonych powierzchni.Element myj±cy zmywaka jest wymienny.

 


2.ZMYWAK"JĘDRU¦ MIĘKKI-zmywak do naczyń i garnków z r±czk± do której wlewa się płyn do mycia.Zmywak z g±bk± przeznaczony jest do mycia delikatniejszych powierzchni.Element myj±cy zmywaka jest wymienny.


3. ZAPAS OSTRY-g±bka z plastikowym uchwytem służ±ca jako wymienny element do zmywaka"Jędru¶", b±dĽ też jako wygodniejsza w użyciu bo z uchwytem g±bka do zmywania naczyń.G±bka z włóknin± przeznaczona jest do czyszczenia bardziej zabrudzonych powierzchni.
4. ZAPAS MIĘKKI-g±bka z plastikowym uchwytem służ±ca jako wymienny element do zmywaka "Jędru¶", b±dĽ też jako wygodniejsza w użyciu bo z uchwytem g±bka do zmywania naczyń. Zapas miękki z g±bk± przeznaczony jest do czyszczenia delikatniejszych powierzchni.5. JĘDRU¦ OSTRY MIDI-zmywak do naczyń i garnków z r±czk± do której wlewa się płyn do mycia. Dwa razy większy od zwykłego zmywaka. Element myj±cy zmywaka jest wymienny-patrz zapas midi.6. ZAPAS OSTRY MIDI-g±bka z plastikowym uchwytem służ±ca jako wymienny element do zmywaka „Jędru¶”, b±dĽ też jako wygodniejsza w użyciu bo z uchwytem g±bka do zmywania naczyń. Dwa  razy większa g±bka sprawia, iż zmywak ten przeznaczony jest do czyszczenia dużych powierzchni.  7.CZY¦CIK Z MIKROFIBRY- specjalna struktura materiału sprawia, iż doskonale wchłania on cz±steczki kurzu oraz brudu. Czy¶cik idealnie nadaje się do czyszczenia: mebli,szyb ,luster, monitorów oraz ekranów TV.
8.DRUCIAK PLASTIKOWY- pakowany po 3 sztuki w komplecie.9.DRUCIAK PLASTIKOWY MAXI-zmywak do naczyń i garnków. Idealny do mycia dużych powierzchni oraz w gastronomii.
10.DRUCIAK METALOWY 10 gram- pakowany po 3 sztuki w komplecie.

11.DRUCIAK METALOWY MAXI -zmywak do naczyń i garnków. Idealny do mycia dużych powierzchni oraz w gastronomii. 

12.DRUCIAK SPRALNY MAXI 30 gram

13.DRUCIAK SPIRALNY MINI 15 gram

 14.ZMYWAK LUIZA- przeznaczony jest do mycia delikatnych powierzchni takich jak:patelnie teflonowe, naczynia ze stali nierdzewnej, porcelana.15. ZMYWAK ELIZA -przeznaczony jest do mycia delikatnych powierzchni takich jak:patelnie teflonowe, naczynia ze stali nierdzewnej, porcelana.
16.ZMYWAK KUCHENNY A`10 SZT.-g±bki do zmywania naczyń i garnków. Wymiary 8x5x2,5 cm.17.ZMYWAK KUCHENNY MAXI A`5 SZT.-g±bki do zmywania naczyń i garnków. Wymiary 9x7x3 cm.
18.ZMYWAK KUCHENNY Z UCHWYTEM (PROFILOWANY) A`2 SZT.-wymiary 9x6,5x4,5 CM

19.ZMYWAK KUCHENNY Z UCHWYTEM (PROFILOWANY) A`3 SZT.-wymiary 9x6,5x4,5 CM

20.ZMYWAK KUCHENNY Z UCHWYTEM (PROFILOWANY) A`5 SZT.-wymiary 9x6,5x4,5 CM21.¦CIERECZKA OSTRA -¶ciereczka ostra do zmywania naczyń i garnków. Bardzo dobra jako¶ciowo wykonana z grubej froty, obszywana.
22.¦CIERECZKA OSTRA GˇBCZASTA NALE¦NIK -¶ciereczka ostra do zmywania naczyń i garnków z zaszyt± g±bk± w ¶rodku.
23.¦CIERKA DOMOWA -miękka i bardzo trwała do mycia, odkurzania i polerowania. Dokładnie zmywa nie pozostawiaj±c smug. Skutecznie wchłania wodę i brud. Pakowane w komplecie po 3 sztuki.
24. PUMEKS KOSMETYCZNY KOLOROWY -wymiary 80x50x20mm.


25.PUMEKS NATURALNY ZE SZNURECZKIEM -biały naturalny o wymiarach 93x45x21mm


26.PUMEKS NATURALNY- biały naturalny o wymiarach 93x45x21mm

27.POJEMNIK NA MYDŁO "CHOMIK" wymiary 7,5x12 cm.28. RĘKAWICA KˇPIELOWA -dwustronna rękawica k±pielowa z powierzchni± szorstk± do masażu oraz specjalnie profilowan± powierzchni± do mycia.

 

29.GˇBKA KˇPIELOWA "TĘCZA"-miekka i delikatna, doskonała pielęgnacja  
30.GˇBKA KˇPIELOWA OWALNA -miekka i delikatna31.GˇBKA KˇPIELOWA OKRˇGŁA-miekka i delikatna


     
32.GˇBKA KˇPIELOWA PROSTOKˇT-miekka i delikatna33.GˇBKA KˇPIELOWA MOTYL-miekka i delikatna
34.GˇBKA KˇPIELOWA PROSTOKˇT OSTRA-
35.GˇBKA DO MASAŻU 3-WARSTWOWA "SZOK"-g±bka k±pielowa delikatnie porowata poł±czona z warstw± do masażu


36.GˇBKA DO MASAŻU PROSTOKˇT-g±bka k±pielowa delikatnie porowata poł±czona z warstw± do masażu
 


37.GˇBKA DO MASAŻU MOTYL-g±bka k±pielowa delikatnie porowata poł±czona z warstw± do masażu
 


38.SERWETNIK PÓŁOKRˇGŁY- popularny serwetnik półokr±gły. Stosowany powszechnie w gastronomii. Znajduje także często zastosowanie jako gadżet reklamowy ze względu na duż± powierzchnie pod nadruk.


39. KUBEK DLA DZIECKA- kubek dla dzieci, które wyszły juz spod bezwzględnego panowania smoczka, a niej pij± jeszcze z tradycyjnego kubka. Konstrukcja ustnika oraz wieczka umożliwia swobodne picie bez konieczno¶ci przerywania go na wyrównanie ci¶nienia wewn±trz kubka. Uchwyty dostosowane s± do manualnych możliwo¶ci dziecka.


40.KUBEK MEDICAL  -kubek plastikowy pojnik idealnie sprawdza się w opiece nad osobami chorymi, starszymi. Umożliwia wygodne picie podczas leżenia bez potrzeby wspierania się na poduszkach lub proszenia o pomoc opiekuna. Szczelne plastikowe przykrywki  sprawiaj±, że płyn dłużej pozostaje ciepły oraz zabezpieczaj± przed wylewaniem, wychlapywaniem płynów. W komplecie znajduj± się dwa rodzaje przykrywek. Pierwsza z małym otworem przeznaczona do pojenia: wod±,sokami, herbat±. Druga przykrywka z dużym otworem zalecana do podawania bardziej gęstych płynów takich jak: zupy, przeciery itp. Produkt posiada atest PZH oraz badania WSSE Gdańsk.41. BILONÓWKA


42. RYNNOWA KASETKA DO BILONU


43.SITKO NA KRAN- Przedłużka na kran z regulatorem strumienia wody. Czę¶ć zakładana na kran wykonana jest z gumy co sprawia, iż pasuje do wielu wylewek.
 44. Sitko na kran metalizowane

45.WIDELCZYKI DO ZAKˇSEK -tradycyjne widelczyki plastikowe pakowane po 20 sztuk w woreczek strunowy.


46. BAGNECIKI DO ZAKˇSEK SZPADKI -plastikowe szpadki.Pakowane po 20 szt. w woreczek strunowy.47. SZTYFT DO CZYSZCZENIA ŻELAZEK -nietoksyczny i ekologiczny. Polecany przez czasopismo "Poradnik Domowy".
48.WIESZAK SAMOPRZYLEPNY MUSZELKA MAŁY

49.WIESZAK SAMOPRZYLEPNY MUSZELKA ¦REDNI

50.WIESZAK SAMOPRZYLEPNY MUSZELKA DUŻY

51.WIESZAK SAMOPRZYLEPNY NA RĘCZNIKI "JUNIOR"
52.MYDELNICZKA NA WANNĘ-najpopularniejsza na rynku mydelniczka zawieszana na brzeg wanny. Zajmuje mało miejsca, a jest niezwykle użyteczna. 

53. KUBEK HIGIENICZNY "PEREŁKA" tradycyjny kubek do mycia zębów
54.KANISTER 5L

55.BIDON 0,7 L -bidon o pojemno¶ci 0,7 litra dostępny w bogatej gamie kolorystycznej od kolorów pełnych po transparentne.
56.BIDON 0,5 L -bidon o pojemno¶ci 0,5 litra dostępny w bogatej gamie kolorystycznej od kolorów pełnych po transparentne.

57. TACA OKRˇGŁA- o ¶rednicy 28,5 cm i wysoko¶ci 3,2 cm. Używana głównie w gastronomii. Ze względu na swoj± konstrukcję może służyć jako taca do ¶wieżo umytych szklanek, kieliszków, pokali. Atutem tacy jest także jej wewnętrzna konstrukcja spełniaj±ca funkcję antypo¶lizgow±.
58. MYDELNICZKA MUSZELKA -mydelniczka pod mydło, szczotki kształtem zbliżona do naturalnej muszelki. Praktyczna, tania i estetyczna.